12473675_624120087726186_6572061822019533746_o.jpg
summer.jpg
_orez.jpg
painting_v2a.jpg
12473675_624120087726186_6572061822019533746_o.jpg

styleclub


ROBINA BERY

SCROLL DOWN

styleclub


ROBINA BERY

#styleclub

• VÁŠ OSOBNÍ ASISTENT • STYLISTA • PORADCE • KOUČ• 

 

Formální styl

formal, business, classy, occasional business

 • Výběr kompletního řešení a vhodných výrobců dle vašich potřeb:
  • konfekce
  • měřenka (made-to-measure)
  • na míru (bespoke)
 • Konzultace a asistence od prvního až k poslednímu kroku
 • Správná kombinace oblečení a doplňků
 • Možnost dílčí spolupráce s dalšími odborníky
 • Poradenství

Ležérní styl

volnočasové kombinace, business casual, smart casual

 • Výběr značek vhodných pro váš styl
 • Propojení volnočasového stylu s profesním
 • Přizpůsobení vašim aktivitám
 • Poradenství

Osobní asistence & Koučink

 • Asistence při nákupu nebo výběr a nákup za vás
 • Výběr outfitu včetně doplňků pro konkrétní situace a události
 • Možnost vyřízení: nákupů, objednávek, čištění, žehlení, doručení
 • Péče o váš šatník
   
 • Jak správně vystupovat
 • Jak vést osobní či profesní schůzky a jak na nich co nejlépe zapůsobit
 • Budování vašeho osobitého stylu a charakteru
 

Potřebujete vylepšit svůj styl? Nebo by se vám hodila pomoc ohledně konkrétní události či profesní situace? Chcete si být opravdu jistí, že vám formální outfit správně padne? Potřebujete pomoci s výběrem oblečení a doplňků pro dané situace? Propojit profesní a volnočasový šatník? Upravit styl dle aktuálních potřeb a možností? Naučit se, jaké věci vybrat a jak je dále kombinovat? Pochopit, kterých pravidel se držet a která je možno obcházet? A v jakých situacích? Rádi byste zapracovali na svém vystupování nebo na organizaci času? Služby sestavíme individuálně dle vašich potřeb.  

 

summer.jpg

život podle robina


"Existuje jen jeden úspěch,
žít podle svého."

život podle robina


"Existuje jen jeden úspěch,
žít podle svého."

 

influencer

Už několik let se pohybuje v oblasti pánské módy. Během té doby načerpal spoustu znalostí a zkušeností, které propojil se svým přirozeným citem pro elegantní oblékání. Tak vznikl Robinův vlastní vytříbený styl, který se nyní snaží prezentovat ostatním a inspirovat je. Ve světě pánské módy je uznávanou osobností, fotografie jeho outfitů pravidelně zveřejňují platformy věnující se pánskému stylu a objevil se také v magazínech jako je GQ, v reportážích z týdnů pánské módy a na seznamech nejlépe oblečených mužů. Robinův osobitý styl se nese v precizně formálním, byznys duchu, který oživuje kombinací elegance a pečlivě zvolených léžerních prvků. V oblékání dává Robin velký důraz na přesnost každého detailu i na dodržování zažitých pravidel. Velkou roli v tom, co nosí a jak se chová, hraje také jeho minulost, již do svého stylu promítá. Životní zkušenosti pak rovněž reflektuje i ve své tvůrčí práci jako fotograf a umělec.

bloger & znalec pánské módy

Psaní inspiračních článků a publikování vlastních fotografií, jejichž prostřednictvím chce předávat své znalosti dál, jde ruku v ruce s jeho působením v módním světě. Postupem času navázal spolupráci s řadou společností a to nejen ve smyslu propagace, ale především coby konzultant, tvůrce marketingových strategií a obsahu pro sociální sítě. Jeho blog není místem pro kritiku, hlavním záměrem je čtenáře inspirovat. Proto se své znalosti, nejen ohledně oblékání, rozhodl předávat také osobně prostřednictvím projektu #styleclub, v němž spojuje poradenství v oblasti formální i ležérní módy s prezentací celkového životního stylu, který vychází z jeho profesních zkušeností. V rámci #styleclub plánuje pořádat pravidelné události, kde by se sházeli lidé s podobným zájmem o módu. Nově vzniklá komunita by zúčastněným nabízela prostor pro diskuzi, poznávání nových tváří a vzájemné obohacení.

bonviván

Robinův styl života silně ovlivňuje jeho životní filosofie, která je velmi prostá a krásně ji vystihuje spojení “la dolce vita”. Robin si rád vychutnává bohémský způsob života a všechno dobré, co mu přináší – umění, hudbu, kávu, poklidná rána i nádherné západy slunce. Aby mohl své požitky autenticky sdílet s okolním světem, využívá různé platformy sociálních médií. Robinovi sledující tak mohou často nahlédnout do zákulisí jeho studiové tvorby, inspirovat se outfity, shlédnout fotografie z nejrůznějších události či party nebo střípky z běžného života. Na jeho sociálních sítích také velmi často najdete tipy na místa s příjemnou atmosférou a kavárny nabízející skvělou kávu. 

 

robinův příběh

Významnou roli hraje v jeho životě umění. Blíže se k němu dostal během studií, v té době bylo jeho životním stylem graffiti a hiphopová kultura. Díky tomu začal cestovat, a tak měl příležitost potkat nejrůznější lidi z celého světa, s nimiž mohl sdílet své nápady a vyměňovat zkušenosti. Tato etapa nasměrovala jeho tvorbu a odstartovala další důležitou část jeho života. Začal pracovat ve společnosti specializující se na grafický design a tiskové materiály. Zde získal potřebné znalosti z oblasti projektového manažerství a následně i řízení výroby celé firmy. Jeho práce mu rovněž umožňovala cestovat za zahraničními klienty a poznávat tak jiné prostředí.

Po několika letech strávených ve společnosti se ale rozhodl pracovat na volné noze, což mu poskytlo větší nezávislost a prostor pro vlastní tvorbu. V roce 2013 tak založil své vlastní studio v centru Prahy.

Díky tomu všemu našel Robin opravdový smysl svého života. V současné době se soustředí na módu, tvůrčí práci, umění a různorodou kvalitní hudbu. Hudba doplňuje nejen jeho projekty, ale také celkový životní styl, který se snaží prezentovat a inspirovat tak lidi kolem sebe, ať už prostřednictvím blogu, sociálních sítí nebo při osobních setkáních.

_orez.jpg

umění a tvůrčí práce


umění a tvůrčí práce


Prostřednictvím graffiti chtěl nabourat všednost běžného života, zaujmout, oslovit a šokovat pozorovatele. Snaha poukázat na tuto problematiku jako na jinou formu umění a předvést graffiti v jiném světle, ho vedla k vytvoření několika dokumentárních filmů, jež tuto činnost v jeho okolí mapovaly. Důležitou roli v nich hrála hudba, která vytvářela atmosféru daného okamžiku a v divácích tak mohla vzbudit různé emoce.

Postupem času však cítil potřebu tvořit něco přístupnějšího, snáz přijatelného pro širší okolí. Proto přesunul tvorbu na plátno a začal se věnovat tiskové grafice. Návrhy vlastních potisků na oblečení a jeho vizuální prezentace jej postupně přivedla k módě a fotografii.

Umělecké vyjádření je dnes, i díky zkušenosti s graffiti, pro Robina příležitostí, v níž nevidí žádná omezení. Při své práci rád propojuje hudbu, malby, design, fotografii i film.

 

fotografie

Od chvíle, kdy se začal módě a fotografii věnovat aktivně, měl možnost potkat mnoho uznávaných lidí z oboru. Spolupracoval s předními modelingovými agenturami, jako jsou Elite, Exit model management, Czechoslovak models a další. Jeho výsledné práce byly otisknuty v řadě módních magazínů. Za zmínku stojí například Topfashion magazín, InStyle nebo Elle.

Aktuálně Robin pracuje na projektech, které jsou více osobní. Jejich důležitým prvkem je neopakovatelná, komorní atmosféra zachycená v jediném prchavém momentu. Výsledkem jsou pak fotografie reflektující opravdovost a přirozenou vnitřní krásu.

 
painting_v2a.jpg

 


 


další umělecké formy

Myšlenka na celkový zážitek, jež vzniká spojením několika druhů umění, vychází z Robinovy duše a hraje nepostradatelnou roli ve všech jeho projektech.

V nekonečných možnostech tvůrčího vyjádření našel Robin nejen svou vášeň ale i osobní filosofii, jež spočívá v prostém umění radovat se z každodenních maličkostí a drobností spojujících jeho život v jeden krásný bohémský moment.

 

 

Zajímají vás Robinovy projekty? Chcete využít jeho služeb?
Nebo být modelkou pro jeho série?

 

z instagramu